Afvalzakken papier 60x110x25 cm 50 liter 80 gsm bruin
Verpakkingseenheid:
Pak 50 stuks
€ 29,50 (excl. Btw)
Leverbaar op bestelling (verwachte levertijd: 5–10 werkdagen)
Afvalzakken papier 60x110x25 cm 50 liter
Afvalzakken papier 60x110x25 cm 50 liter 80 gsm bruin koop je online bij de gespecialiseerde PBM-groothandel SafetyProducts.com. Al je afvalzakken en verpakkingsmaterialen razendsnel geleverd, altijd op voorraad.
Specificaties
| Verpakkingseenheid | Pak 50 stuks |
|---|---|
| Aantal per pallet | 110 |
| Voedingsmiddelengeschikt | Nee |
| Detecteerbaar | Nee |
| Duurzaam product | Nee |
| Materiaal | Papier |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Inhoud | 55 l |
| Toelating | 25 cm |
- Razendsnelle levering uit voorraad!
- Geweldige persoonlijke service!
- 5000 m2 magazijn!