Kratzakken HDPE 10 mu Conan 11-139 food grade 68x17x63 cm
Verpakkingseenheid:
Doos 1000 stuks
€ 45,90 (excl. Btw)
Artikel is op voorraad
Voedselveilige kratzakken HDPE 10 mu 68x17x63 cm Conan 11-139
Food grade blauwe HDPE kratzakken Conan 11-139 zijn gemaakt van 10 mu hoge-dichtheidpolyethyleen. Deze hygiënische T10-kratzakken zijn goedgekeurd voor direct contact met levensmiddelen. Ze zijn sterk, geur- en smaakloos. Een kratzak plaats je in een kunststof stapelkrat of -bak om voedingsmiddelen, ingrediënten en grondstoffen veilig te bewaren, op te slaan of te vervoeren.
Waar wordt een HDPE kratzak voor gebruikt?
De eigenschappen van Hoge Dichtheid Polyetheen (HDPE) zijn zeer gunstig, het materiaal is waterafstotend, niet giftig, reuk- en smaakloos. Food grade HDPE is gekwalificeerd als voedselveilig en voorzien van FDA goedkeuring. Daarnaast is het materiaal goed bestand tegen bijtende chemicaliën.
HDPE kratzakken worden gebruikt binnen productieprocessen en bij de bereiding van levensmiddelen, zuivel- en farmaceutische producten. Een kratzak vormt een hygiënische buffer tussen de krat of bak en de producten. Denk hierbij aan producten die afkoelen na bereiding of veilig kunnen worden bewaard in een koelcel, koelwagen, diepvries of tijdens transport.
Vragen over reiniging of dit product?
Heb je vragen over dit product, dispoesbles of oplossingen voor voedselveiligheid? Onze specialisten helpen je graag verder. Neem gerust contact met ons op voor advies of meer informatie.
Specificaties
| Verpakkingseenheid | Doos 1000 stuks |
|---|---|
| Aantal per pallet | 48 |
| Voedingsmiddelengeschikt | Ja |
| Detecteerbaar | Nee |
| Duurzaam product | Nee |
| Merk | Conan |
| Materiaal | HDPE |
| Dikte | 10 mu |
| Breedte | 68 cm |
| Artikelnummer fabrikant | 11139 |
| Zijvouw | 17 cm |
| Hoogte | 63 cm |
Downloads
- Razendsnelle levering uit voorraad!
- Geweldige persoonlijke service!
- 5000 m2 magazijn!