Kratzakken HDPE 20 mu Conan 11-140 food grade 68x17x63 cm
Voedselveilige kratzakken HDPE 20 mu 68x17x63 cm Conan 11-140
Food grade blauwe of rode kratzakken HDPE Conan 11-140 zijn gemaakt van 20 mu hoge-dichtheidpolyethyleen. Deze hygiënische T10-kratzakken zijn goedgekeurd voor direct contact met levensmiddelen. Ze zijn sterk, geur- en smaakloos. Een kratzak plaats je in een kunststof stapelkrat of -bak om voedingsmiddelen, ingrediënten en grondstoffen veilig te bewaren, op te slaan of te vervoeren.
Het gebruik van disposable HDPE T20 kratzakken:
- Voorkomt overdracht van vervuiling en bacteriën.
- Kan veilig in combinatie met voedingsmiddelen.
- Is duurzaam, HDPE kan volledig worden gerecycled na gebruik.
- Past met 2 kleuren binnen kleurgecodeerde systemen.
- HDPE is geurloos, smaakloos, waterafstotend en niet giftig.
Welke sectoren en branches kopen hygiënische HDPE T20 kratzakken?
- Voedingsmiddelen industrie
- Dranken industrie
- Zuivel industrie
- Farmaceutische industrie
- Glas en Tuinbouw
- Conserven industrie
- Gastronomie
- Grootkeukens
Waar wordt een HDPE kratzak voor gebruikt?
De eigenschappen van Hoge Dichtheid Polyetheen (HDPE) zijn zeer gunstig, het materiaal is waterafstotend, niet giftig, reuk- en smaakloos. Food grade HDPE is gekwalificeerd als voedselveilig en voorzien van FDA goedkeuring. Daarnaast is het materiaal goed bestand tegen bijtende chemicaliën.
HDPE kratzakken worden gebruikt binnen productieprocessen en bij de bereiding van levensmiddelen, zuivel- en farmaceutische producten. Een kratzak vormt een hygiënische buffer tussen de krat of bak en de producten. Denk hierbij aan producten die afkoelen na bereiding of veilig kunnen worden bewaard in een koelcel, koelwagen, diepvries of tijdens transport.
Vragen over dit product?
Heb je vragen over dit product, dispoesbles of oplossingen voor voedselveiligheid? Onze specialisten helpen je graag verder. Neem gerust contact met ons op voor advies of meer informatie.
Specificaties
| Verpakkingseenheid | Doos 500 stuks |
|---|---|
| Aantal per pallet | 52 |
| Voedingsmiddelengeschikt | Ja |
| Detecteerbaar | Nee |
| Duurzaam product | Nee |
| Merk | Conan |
| Materiaal | HDPE |
| Dikte | 20 mu |
| Breedte | 68 cm |
| Artikelnummer fabrikant | 11140 |
| Zijvouw | 17 cm |
| Hoogte | 63 cm |
Downloads
- Razendsnelle levering uit voorraad!
- Geweldige persoonlijke service!
- 5000 m2 magazijn!