Lekbak gerecycled HDPE 120x80x31 cm zwart 105 liter
Verpakkingseenheid:
Per stuk
€ 258,00 (excl. Btw)
Niet op voorraad
Opvangpallet voor chemie met uitneembaar rooster 105 liter zwart
Zwarte lekbak van 105 liter gemaakt van zwart gerecycled HDPE voor de opslag van chemie koop je online bij de gespecialiseerde PBM-groothandel SafetyProducts.com. Al je opvangbakken en chemiebestendige PBM razendsnel geleverd, altijd op voorraad.
Specificaties
| Verpakkingseenheid | Per stuk |
|---|---|
| Voedingsmiddelengeschikt | Nee |
| Detecteerbaar | Nee |
| Duurzaam product | Ja |
| Materiaal | HDPE |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Inhoud | 110 liter |
| Hoogte | 31 cm |
- Razendsnelle levering uit voorraad!
- Geweldige persoonlijke service!
- 5000 m2 magazijn!