Detectaplast elastisch wondsnelverband blauw 4 meter
- Blauw elastisch wondverband op rol van 4 meter, 6 cm of 8 cm breed.
- Geeft niet af, latex-vrij en is goedgekeurd volgens de HACCP standaard.
- Voor professioneel gebruik in de voedingsindustrie, catering en grootkeuken.
- Conform HACCP.
- Blauw.
- Geeft niet af.
- Latex-vrij.
- Niet detecteerbaar.
Detectaplast elastische blauwe wondkompressen rol 4 meter
Detectaplast blauw elastisch wondverband op rol van 4 meter van 6 cm of 8 cm breed. Het visueel opvallende blauwe kompres geeft niet af, ook als het vochtig is. Dit visueel detecteerbare blauwe verband is goedgekeurd volgens HACCP en geschikt voor professioneel gebruik in de voedingsindustrie, catering en grootkeukens.
De voordelen van Detectaplast 9086 elastisch verband
- Geleverd op rol van 4 meter (6 0f 8 cm breed) uit een stuk, bepaal je eigen formaat.
- Geschikt voor professionals in de voedingsindustrie, catering en grootkeuken.
- Veelzijdig inzetbaar voor bijvoorbeeld verbinden van wonden en verstuikingen.
- De visueel opvallende blauwe kleur is makkelijk te onderscheiden.
- Compleet latex-vrij en het blauw geeft niet af.
Welke sectoren en branches kopen Detectaplast 9086 elastisch verband?
- Voedingsmiddelen industrie
- Keuken
- Restaurant
- Slagerij
- Voedselbereiding
- Bakkerijen
- Farmaceutische industrie
- Glas en Tuinbouw
- Zuivelindustrie
- Drankenindustrie
- Brouwerijen
Specificaties
| Verpakkingseenheid | Per stuk |
|---|---|
| Aantal per omdoos | 300, 500 |
| Voedingsmiddelengeschikt | Nee |
| Detecteerbaar | Nee |
| Duurzaam product | Nee |
| Merk | Detectaplast |
| Breedte | 6 cm, 8 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Afmeting | 6 cm x 4 m, 8 cm x 4 m |
| Artikelnummer fabrikant | 9062, 9082 |
| Eigenschappen |
- Razendsnelle levering uit voorraad!
- Geweldige persoonlijke service!
- 5000 m2 magazijn!